Sosyal Sorumluluk (4)

Van Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne çeşitli kurum ve kuruluşlar da sosyal sorumluluk kapsamında bağış yaparak destek veriyor. Bu kapsamda, Van’daki can dostlara bir destek de Özel Akdamar Hastanesi'nden geldi.Özel Akdamar Hastanesi Genel Müdürü Neval Özgökçe, “Nasıl insanların sağlıklarını önemsiyorsak hayvanların sağlığını da önemsemeliyiz. Çünkü onlar da bir can. Temel olarak sağlıklı hayvan, sağlıklı toplum demektir." Özgökçe bu bağlamda Enfeksiyon hemşiremiz Şükran Yücel ile birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında Van Büyükşehir Belediyemizin Hayvan bakım ve rehabilitasyon merkezinde kullanmak üzere medikal malzeme desteği sağladık.


Van Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi  veterineri MUSTAFA ENSAR ERGENÇ AKDAMAR HOSPİTAL’a teşekkür etti.

 

Yapılan her bağışın hayvanlara daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak ve tedavilerini karşılamak adına çok önemli olduğunu söyleyen Veteriner Mustafa Ensar Ergenç İse, hastane yetkililerine duyarlılıkları için teşekkür etti.